• Polski
  • English

O firmie

SHM System

SHM System to eksperci w pomiarach dla geotechniki i budownictwa. Firma zapewnia pełne merytoryczne i techniczne wsparcie prac budowlanych w zakresie pomiarów i monitoringu konstrukcji. Dzięki unikalnej wiedzy i doświadczeniu zespołu, złożonego z projektantów i wykonawców największych systemów pomiarowych w Polsce, SHM System dostarcza rozwiązań pomiarowych w dowolnej skali – od jednorazowych pomiarów inklinometrycznych, po rozproszone systemy długoterminowego monitorowania konstrukcji obiektów inżynierskich. Przykładem tych ostatnich jest jedyny w Polsce zintegrowany system monitorujący w czasie rzeczywistym wpływ wywołanych pracami budowlanymi drgań na otaczającą zabudowę.

Wykonujemy projekty i kompleksowe instalacje systemów monitorowania konstrukcji. Dostarczamy niezawodne rozwiązania, czujniki, rejestratory oraz komponenty niezbędne do budowy automatycznych systemów pomiarowych. Organizujemy również specjalistyczne prezentacje i szkolenia dla firm wykonawczych, biur projektowych oraz uczelni technicznych.

Systemy monitorowania realizujemy w oparciu o Platformę Pomiarową SHM Monitor. Jest to środowisko przeznaczone do realizacji dowolnych, długoterminowych systemów pomiarowych, przeznaczonych do monitorowania obiektów inżynierskich. Platforma Pomiarowa pośredniczy w komunikacji pomiędzy sprzętem – czujnikami, rejestratorami, a użytkownikiem. Wspiera cały proces pomiarowy i umożliwia jego automatyzację. Począwszy od pozyskiwania danych, przez ich analizę, do prezentacji wyników i wysyłania informacji alarmowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozostajemy do dyspozycji.
Zespół SHM System