Nowości

Nowości:

Świąteczny Jubileusz – 10-lecie SHM System!

Już 10 lat dbamy o bezpieczeństwo tworząc unikatowe systemy monitorowania konstrukcji! Serdecznie dziękujemy za ten czas, jednocześnie życząc Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.
Więcej

Pomiary światłowodowe w zimowej scenerii

Cieszymy się piękną, polską zimą, jednocześnie ciężko pracując w terenie! Przedstawiamy jeden z naszych ostatnich projektów - długoterminowy monitoring torów kolejowych. Zainstalowanych zostało ponad 2 km światłowodowych czujników Nerve-Sensors do pomiaru odkształceń, temperatury oraz przemieszczeń.
Więcej

Pomiary Światłowodowe dla Politechniki Łódzkiej

Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy pomóc przy pomiarze żelbetowych płyt oraz belek wzmacnianych z wykorzystaniem elementów stalowych z pamięcią kształtu na Politechnice Łódzkiej. Ten unikatowy projekt jest realizowany pod pieczą Pani Profesor Renaty Kotyni.
Więcej

Structural Faults + Repair & European Bridge Conference 2022

Z przyjemnością informujemy, że stoisko SHM System zostało nagrodzone za najbardziej wyróżniającą się ekspozycję na XVIII Europejskiej Konferencji Mostowej w Edynburgu! Zaprezentowaliśmy również artykuł o kompozytowych czujnikach wykorzystywanych w trakcie obciążeń próbnych mostów!
Więcej

Wydarzenia:

Show less >
Load more >