Nowości

Nowości:

Poszukiwanie nowego talentu: II Fotoniczne Targi Pracy w Warszawie

W piątek mieliśmy przyjemność uczestniczyć w II Międzynarodowych Fotonicznych Targach Pracy. Targi zostały zorganizowane przez Polską Platformę Technologiczną Fotoniki i odbyły się w auli gmachu Wydziału Fizyki na Politechnice Warszawskiej. Cieszymy się z dużego zainteresowania naszym stoiskiem.
Więcej

SHM System na warsztatach Czech-Polish Photonics 2023

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach Czech-Polish Photonics 2023. Celem spotkania było zacieśnienie relacji między Polskim a Czeskim przemysłem fotonicznym, poprzez dyskusję na temat rozwiązań oraz wymianę poglądów w celu znalezienia wspólnej przestrzeni do współpracy.
Więcej

Świąteczny Jubileusz – 10-lecie SHM System!

Już 10 lat dbamy o bezpieczeństwo tworząc unikatowe systemy monitorowania konstrukcji! Serdecznie dziękujemy za ten czas, jednocześnie życząc Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.
Więcej

Pomiary światłowodowe w zimowej scenerii

Cieszymy się piękną, polską zimą, jednocześnie ciężko pracując w terenie! Przedstawiamy jeden z naszych ostatnich projektów - długoterminowy monitoring torów kolejowych. Zainstalowanych zostało ponad 2 km światłowodowych czujników Nerve-Sensors do pomiaru odkształceń, temperatury oraz przemieszczeń.
Więcej

Wydarzenia:

Show less >
Load more >