Nowości

Nowości:

SHM System na targach MSPO w Kielcach!

Z dumą potwierdzamy nasz udział w targach MSPO, jednym z najważniejszych i największych wydarzeń w branży obronnej tego roku. Zapraszamy na stoisko E-53! Będziemy tam w czwartek 7 września, gotowi do nawiązywania nowych kontaktów i prezentowania naszych najnowszych rozwiązań.
Więcej

Konferencyjne podsumowanie półrocza w SHM System

Ten jakże spektakularny wynik to aż 9 międzynarodowych wydarzeń z udziałem SHM! To były wyjątkowe doświadczenia, które pozwoliły nam zdobyć cenną wiedzę, nawiązać inspirujące kontakty oraz podzielić się naszymi osiągnięciami z ekspertami z całego świata. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych!
Więcej

Poszukiwanie nowego talentu: II Fotoniczne Targi Pracy w Warszawie

W piątek mieliśmy przyjemność uczestniczyć w II Międzynarodowych Fotonicznych Targach Pracy. Targi zostały zorganizowane przez Polską Platformę Technologiczną Fotoniki i odbyły się w auli gmachu Wydziału Fizyki na Politechnice Warszawskiej. Cieszymy się z dużego zainteresowania naszym stoiskiem.
Więcej

The 2023 Smart City Summit and Expo

Nasz Zespół podczas targów Smart City Summit and Expo w Tajwanie promował ideę "inteligentnych miast" poprzez wykorzystanie czujników światłowodowych Nerve-Sensors do pomiarów bezpieczeństwa konstrukcji. To były wspaniałe trzy dni pełne spotkań i rozmów z przedstawicielami z całego świata.
Więcej

Wydarzenia:

Show less >
Load more >