Nowości

Nowości:

Badania nad inteligentną rurą SMART PIPE

Wspólnie z Ferrum SA startujemy z projektem badań nad „inteligentną rurą - SMART PIPE”, którego celem będzie opracowanie systemu do ciągłego w czasie monitorowania rurociągów. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie bezpieczeństwa, ale również na wydłużenie okresu użytkowania takiego rurociągu.
Więcej

Zapraszamy na bezpłatny WEBINAR o Systemach Monitorowania

Serdecznie zapraszamy inwestorów i wykonawców, ale też projektantów oraz producentów na Webinar dotyczący systemów monitorowania bezpieczeństwa w geotechnice i budownictwie, który odbędzie się 16 lutego 2021 r. o godz. 10:00. Zapisz się już dziś!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej

I Konferencja Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące

Jako Złoty Sponsor serdecznie zapraszamy do rejestracji na Wydarzenie, które odbędzie się w formule online, w dniu 01.12.2020 r. Uczestnicy będą mogli aktywnie uczestniczyć, m.in. zadając pytania prelegentom. Program obejmować będzie zagadnienia realizacji inwestycji w gęstej zabudowie.
Więcej

Mistrz Techniki – uroczyste wręczenie nagród

Podczas uroczystej Gali XLIII Dni Nauki i Techniki zostały wręczone nagrody w konkursie Mistrza Techniki Zagłębia Miedziowego. Dla SHM System była to okazja by wspólnie w KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakład Hydrotechniczny, odebrać wyróżnienie w organizowanym konkursie.
Więcej